Welcome to our website !

Yeni Tema Artık Yeni Olmayan Yıl

By 21:28 , ,

Selam Bebekler,

Bu kasımın birinde otuz (30) olacağımı beynim kabul etmiyor, bir de üstüne içimdeki teenage kendini gösteriyor. Hayır ben daha on sekizim diyor sanırım. Ah be canım sen on sekiz kalacaksın zaten ben yaşlanacağım. Sen de sıkıntı yok, rahat ol. Gördüğünüz gibi blogumun yeni teması içimdeki teenage tarafından seçildi. E çocuğun hevesi kırılmasın dedim ben de onayladım.
Tabii bir tema kolay seçilmiyor. Kaç site dolandım, kaç saat harcadım hiç sormayın. Bu da bir sonraki yazımın oluşmasına neden oldu. Eminim benim gibi para harcamadan eli yüzü düzgün temaya sahip olmak isteyen çoktur. Saatler süren aramalarım sonucunda bulduklarımı ve eskiden arşivime kaydettiğim tema sitelerini sizlerle paylaşayım diyorum. Belki bir parça yardımcı olmuş olurum birilerine böylece.
Fark ettiğim bir başka şey de kodlarla uğraşmayı seviyorum ben. Bunun üzerine yoğunlaşmaya karar verdim. Para ve vakit aynı zamanda benimle olmaya karar verirse tabii. Bu temanın da kodlarıyla o kadar uğraştım ki nerdeyse baştan yarattım. E tamam baştan yaratmamış olsam da istediğim kıvama getirdim.
Ben yine karabatak gibi bir görünüp kaybolduğum için sitede hayat var mı merak ediyorum. Siteye gelip giden var da kimler gerçekten burada acaba? Bu yazıyı okuyanlar yorum bıraksa keşke de ben de mutlu olsam mesela. :) Hem teenage temam hakkında da yorum yaparsınız belki. :)

İçimdeki Bridget Jones'u uyandırmazsınız değil mi? / - You absolutely have no message. - Not even one. - Not even from your mother. I hope you won't awaken Bridget Jones living in me.

Hi Dolls,
In this very november 1st I will be thirty (30) but my brain denies this fact. And plus, teenage version of me is getting all the control. I'm telling you you are not getting old honey, it's me! You will always be eighteen. Relax! As you may notice she decided which blogger template I should use. I didn't want her to be upset to I said OK.
I spent hours and hours to find templates. This lead me to write a post about blogger template sites that I've found and I already know. I may be helpful for others searching free and beautiful blogger templates.
I am now sure that coding is my thing. If I have money and time at the same time I will apply a course or something. I spent many hours to recreate this template. And I enjoyed it.
Anyway, I haven't been around for a while. I wish to know if anyone is still reading my posts. Maybe you can leave comment just to make me happy. :) Or even better you can share your comments about my teenage template. :)

You Might Also Like

0 yorum