Welcome to our website !

Geçen Pazar

By 14:15 , ,

Aman ne yapayım vakit bulamadım yazacak bir hafta sarktı. Yazacağım da çok ahım şahım bir şey değil ama yazmayı kafama koydum bir kere yazmazsam olmaz :) Geçen pazar hava çok çok güzelken buluştuğum sevgili arkadaşım Fulya'yla bizim evin hemen arkasındaki San Marcos Caffe'ye gittik. Eskiden beri gittiğim bir yer aslında ama uzun zamandır gitmiyordum. Yeri büyüttüler, işleri geliştirdiler. Uzun zamandır orada yemiyordum. Karnımız açlık sinyalleri verince benim de aklıma orası geldi. Gözlüklerimizi gözümüze taktık en güneşli yere oturduk. İyi ki o kadar absorbe etmişiz güneşi o gün. Ben yemekleri çok beğendim. Genelde birşeyler içmeye gittiğim bir yerdi. Risk alıp denedim ve çok beğendim. Mantarlar o kadar lezzetliydi ki aklımdan çıkaramıyorum bir türlü.:) Bakırköy'e yolunuz düşerse aklınızda olsun burası da.

Bu yediğimin adını hatırlamıyorum. Ama çoooook lezzetliydi. Burritolar arasındaydı mönü de ama tabii ki o bir burrito değil. :) Mantar ve sosun altındaki tavuk. Mantarlar harikaydı ya çok lezzetliydi gerçekten. Arka planda görünense ıspanaklı peynirli güzel bir şey. :) Gördüğünüz gibi hep hamburger yemiyorum ben. :) / I really don't remember the name of it. But it was so delicious. There is a chicken hidding underneath the mushrooms and all those sauce. Mushrooms were very delicious. And also it was served with spinach and cheese. As you see I don't eat burgers all the time. :)
Fulya makarnadan yana kullandı tercihini. Sosu muhteşemdi. / This was Fulya's choice.

Bunu da telefonuma indirdiğim bir uygulamayla çektim. İlk denemem olduğu için pek sanatsal olmadı. :) Fotoğrafı çektikten sonra düzenleyebileceğiniz farklı bir programı da var. İndirmek isterseniz iPhone için buraya, Android için buraya tıklayabilirsiniz. Uygulamanın adı Multi-lens Camera. / I took this picture via an app that I've recently downloaded. This was my first photo taken via this app. So it in-s not that artistic I know. :) After taking pictures there is an other app where you can edit the pics. If you would like to donwload for your iPhone click here, or for your Android phone click here.
Those photos were taken last sunday yeap not today. :) I couldn't create time for this post before. It was such a sunny and warm sunday. I was with my friend Fulya. We were so hungry and went first place pop in my mind. It's a very close restaurant to my home but I didn't go for a while. We find the most sunny table to seat. I'm glad we did since this weekend sun is not shining that much. I usually have drink when I go that restaurant but this time I try their food and it was so delicious. I keep thinking how delicious was mushrooms. :)

You Might Also Like

8 yorum

 1. :) hihi, the food looks delicious
  X

  YanıtlaSil
 2. cok lezzetlı gorunuyorlar afıyetolsun:)
  canım mımledım senı:)

  YanıtlaSil
 3. üç tane mimim oldu hiçbirine başlayamadım :( ama yapıcam valla bak hepsini :) ve de çok teşekkür ederim :)

  YanıtlaSil
 4. yum food looks good

  Following, and looking forward to future posts.
  Xo
  Lilithfashion.blogspot.com

  YanıtlaSil
 5. thank you lilith :) i'm your new follower
  xoxo

  YanıtlaSil
 6. ops! bu postu görür görmez acıktığımı hissettim. Kahrolsun kaloriler! :D Blogun çok şeker bu arada

  YanıtlaSil
 7. Kalori diye bir şey yok aslında bence hurafe inanmamak lazım. :)

  çok teşekkür ederim bu arada :)
  Sevgiler

  YanıtlaSil